Про мої враження

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Про мої враження від поїздки до Тебе, друже Президенте, і гірських пригод:


Мені вперше вдалось бути присутнім на реконструкції бою історичного минулого. Особливістю дійства, звичайно, було те, що це був "бій" між вояками Російської імперії та січовими стрільцями на боці Імперії Австро-Угорщини. Це був лише мікроепізод протистояння Імперій, але на території України та із використанням вояків-українців. Адже з обох сторін воювали молоді українці, яким було по сімнадцять-двадцять п"ять років. І гинули вони, на жаль, за інтереси інших держав.

Учасники дійства по-справжньому продемонстрували напруженість бою, завзяття, хоробрість та не завжди готовність до таких випробувань. Ще однією особливістю було те, що січових стрільців представляли молоді люди з Одеси, які навчаються в Молодіжній поліцейській академії і які хочуть знати справжню історію держави, у якій вони живуть.

Переглядаючи цю подію, замислювався над тим, що дуже хочеться, щоб на теренах України не булоподібних протистоянь де б гинули люди. Нехай краще всі людські зусилля будуть спрямовані на вирощування урожаю, будівництво, культурний розвиток, покращення життя українців та пам"яті нашої історичної минувшини.

Ще раз дякую Громадській організації "Пам"ять" та одеситам за їх зусилля та старання.

З повагою Ігор Паньонко

*див. в «новинах» від 06.08.2012р.: «Проект «Чиста вода» набирає обертів»

Прочитано 1340 разів
Ігор Паньонко

Ihor Panonko

Administrative law

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається