Полювання на дика (трохи – на дико:)?)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Далеко не «Вишневі усмішки», чи… «Підслухане у мисливців і заганячів».

Або, як скаламбурив би Михайло Зарічний: «В полю Ваня на дико»

Зброя, набої, екстремальні фізичні й емоційні навантаження, які містить в собі сам акт полювання – все це речі, які в жодній мірі не підлягають легковажному ставленню чи спробам віджартуватися. По-серйозному про все це може розповісти лише справжній мисливець-професіонал, наприклад – Андрій Ґаук.

Однак, чорний гумор на зібранні Леополійців прозвучав ще в момент запрошення взяти участь у Леополійському полюванні не тільки тих, хто має ліцензію на полювання, але й усіх безлімітних і не ліцензованих бажаючих із Нашого Клубу.

Що зігрітися сам Бог велів у студено-дощову погоду – це відомо кожному. Але, що цей багатотостовий сніданок має починатися вже о 4 годині досвіта – це явно нова тенденція, яка може бути запозичена Леополійцями-немисливцями лише після перегляду багатоканального (бо аж із трьох флешок J … та флешок, а не флєшок!) фоторепортажу, який був продемонстрований на засіданні Клубу 07.12.2011.

Я для себе (та й більшість із тих Леополійців, які в полюванні на дика ще ніколи участі не брали) на цьому засіданні дізнався принаймні

5 (п’ять) повчальних мисливських подробиць:

  1. Дик – це тварина страшенно дика і, тим не менше – страшно не хоче бути вбита.
  2. Череп дика настільки міцний, що його не пробиває не лише куля, але й сокира.
  3. Тому: вбити дика може лише “Єґєр” (від нім. Jäger – мисливець). За цим таємничим чужоземним терміном приховується Спеціаліст-мисливець, що керує полюванням. Воно ж відомо – справжній спеціаліст є обов’язково німцем! Таких спеціалістів на Леополійське полювання було запрошено одразу двох. Відповідно – й вбитих диків було два, але одного із них “вдалося знайти” (швидше за все) лише “Спеціалістам”.
  4. Існує ще й інший спосіб позбавити дика його причандалів. Адже саме їх першим ділом треба вирізати перед розчленуванням туші, щоб “не засмерділося м’ясо”. Отже, череп дика (який, як вже відомо не піддіється ні кулі, ні сокирі!) треба … УВАГА!!! “пиляти пилкою”! Цю унікальну процедуру я собі не можу уявити навіть максимально абстрагуючись від музики рок-групи «Blood, Sweat & Tears» [BS&T].
  5. Якщо ж вам, не зважаючи на всю вашу особисту обережність і приватну опіку Єґера, все ж не пощастило і на полюванні ви особисто зустрілися з диком – шукайте дерево, на яке вам (можливо L ) вдасться вилізти.

А щоб сидіти на ньому не довелося надто довго – необхідно слізно молити Святого Патріка: хай примусить дика заніміти й зректися своїх кровожерних намірів (щоб сталося чудо Святого Патріка, який вразив Діху!).

Звернення язичників до Адоніса (як відомо) користі не дає: дик чи верп, що розтерзав Адоніса – це одне й те ж саме ДИКЕ й цілком не гуманне сотворіння, яке хоч і трощить усілякі лісові хащі, але природу не плюндрує і подібно до всього живого …

дуже не хоче бути вбитим.

З того непідробного ентузіазму, з яким Тарас Возняк допитувався мисливців: «Коли буде наступне Леополійське полювання? – і продовжував: – Я готовий взяти в ньому участь навіть вже наступної суботи!» – можна оцінити наскільки сильним має бути потрясіння від дика, щоб забути: наступної суботи (10.12.2011) відбуватиметься велика щорічна церемія Культурологічного незалежного журналу «Ї» під назвою «Межа року», яка не передбачає присутності на ній ні дика, ні Єґерів.

Слайд-шоу з коментарями «Полювання на дика» зайвий раз кожному з нас нагадало про правічні цінності людства. Людина (подібно до дика) завжди мусіла боротися за своє життя, а досить часто, щоб вижити – ще й повинна була полювати.

Я не вегетаріанець і (подібно до Андрія Ґаука) теж люблю смак м’яса дичини. Однак, межі має не лише рік, але й наші емоційні кондиції. Тому – особисто для мене – «Полювання на дика» почалося і завершилося разом із переглядом на засіданні РК «Львів-Леополіс» слайд-шоу з коментарями. Мої нотатки з цього приводу є лише прагненням фіксації власних роздумів на тему «Полювання на дика».

Прочитано 1414 разів
Богдан Котюк

Bohdan Kotyuk

Musical composition

Галерея зображень

Детальніше в цій категорії: Femen і Шевченко »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається