Дітям з Рожанки – вузи Львова: Ротаракт діє!

П'ятниця, 25 листопада 2011;

Цей день для новоспеченого Президента Rotaract-Club-Lviv Марійки Симоненко тривав дуже довго, бо о 4 год. вона разом з кількома ротарактівцями виїхала в село Рожанка, а остаточно повернулася додому лише 4 год. наступного дня. Але подорож і все, що з нею було пов’язане – ротарактівці нового покоління придумали самі. Наш Клуб “лише вчасно підключився до акції”.

До Львова цього разу поїхали лише ті, кого активісти Студентського братства (наш партнер по «Чистій воді») назвали своїми найбільш відданими помічниками. Таких назбирався повен автобус – правда, лише діти з Нижньої Рожанки. Директор школи села Верхня Рожанка – дозволу на поїздку дітям не дала.

Як театр починається з вішалки, так студентське життя починається з їдальні. А саме знайомство дітей з вузами Львова стало темою задуманої Ротарактом акції. Снідали діти разом зі студентами-політехніками.

В університеті Франка було неформальне спілкування в аудиторії, де студенти ділилися своїм життєвим досвідом.

Львівський Банківський Університет Національного Банку України зустрів дітей шокуючою кількістю грошей, що функціонують в якості музейних експонатів. Гідом по музею став місцевий студент (швидше всього – майбутній власник банку!).

Після тісного спілкування з грошовою масою усі корисні повчання з охорони здоров’я в Університеті Данила Галицького не викликали повального ентузіазму: невпинно наближалися сутінки, а всім вже хотілося їсти.

Чи буває їжа смачнішою ніж у Макданальдсі? Буває, але лише у McDonald's фаст-фут у Львові. В цьому діти Рожанки зайвий раз переконалися коли вже стемніло. – То й добре, бо раз в їх житті був перший, а другий – буде зайвим.

Прощання зі студентським Львовом для школярів-екологів з Карпатського села було урочистим і трепетним: вони хоч ні не снідали, ні не вечеряли з “President’ом”, але Президент РК Львів-Леополіс Володимир Костур прийшов з ними зустрітися.

Діти, до яких йдуть на зустріч ПРЕЗИДЕНТИ мають перед собою велике майбутнє. А ріка, яка (як і час безупинно тече й усе змітає зі свого шляху) ніколи не забере в дітей оцих перших і неповторних Львівських вражень.

Прочитано 1384 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!