Леополійський бал – …і все ж таки… Леополіс – це круто.

Субота, 19 листопада 2011;

Так вже в РК «Львів-Леополіс» повелося: якщо приміщення – то палац,  якщо запрошено музикантів – то справді найкращих, а якщо з’являється якась нова достойна ідея – то навіть ще до свого першого втілення акція заповідається на традиційну.

Ініціатором, натхненником і музичним спонсором «Леополійського балу» був невтомний і закоханий в усе гарне – мистецтво, жінок, дітей, музику, рок, блюз і гітару Ростислав Смук. Тому центром події була львівська блюз-рок група ''Blues Market'' під керівництвом вже добре знаного Леополійцям гітариста Андрія Бадюка.

Місце проведення балу – Палац Сапіги з брамою (1867-1868 рр.) – так ця будівля представлена на офіційному сайті Львова. Але історія будівлі та дворянського роду не були цього разу в центрі нашої уваги. Бал заповідався перш за все як своєрідний відповідник (хоч і незрівнянно менших масштабів) тих імпозантно-розважальних подій, які в сучасній Україні (і що найцікавіше – у Львові теж!) чомусь називають Віденським балом.

Зайвим підтвердженням мудрої Клубної політики була елегантна вивіреність і бездоганна точність організатора нашого Леополійського клубного життя на 2011 – 2012 роки. Наш Президент Володимир Костур з дружиною були живим унаочненням незнищенної львівської шляхетності.

Фуршет був розкішно багатий навіть для витончених смаків.

Своєрідною несподіванкою для всіх присутніх стала презентація нової книжки Чартерного Президента Клубу Леополіс Богдана Котюка. «SPAM» – це драматична сповідь головного редактора про етапи й перепетії творення нашого епохального клубного видання «Ротарі-книги Леополіса», яка рік тому появилася з нагоди святкування 75-річчя Ротарі у Львові та 12-річчя РК «Львів-Леополіс». Кожен присутній на балу Леополієць отримав екземпляр книжки з дедикацією автора в подарунок.

Кульмінацією Першого Леополійського балу стала поява Президента-номіні - Михайла Зарічного, який незважаючи на прикордонні перепетії все ж таки зумів доєднатися до своєї дружини Ліди та улюбленої донечки Софійки. Вони були присутні від самого початку серед нас, а присутні на балу Леополійці одержали почесне право першими привітати свого майбутнього Президента.

Глашатаєм цієї ДОБРОЇ НОВИНИ став діючий Президент  Володя Костур.

(фотографії Мирослава Кулинича)

Прочитано 1418 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!