115 річниця Ротарі!

115 річниця Ротарі! Відзнака Пола Гаріса – для Мирослава Мариновича!

6 березня, у готелі «Дністер» ротарійці клубів Львова та інших міст України відзначили 115 річницю Ротарі.

На святковому засіданні високу Відзнаку Пола Гаріса було вручено Мирославу Мариновичу – правозахиснику, одному із засновників Української Гельсінської групи, віце-ректору УКУ.

Зі словом до присутніх звернувся п.Мирослав. Приводимо тут текст виступу без скорочень.


                                                                                                              Слово на врученні мені відзнаки Пола Гарріса

                                                                                                              Львів, готель «Дністер»,6 березня 2020 року.

                Вельмишановний пане губернаторе дистрикту!

                Вельмишановна Капітуло президентів Ротарі-клубів Львова!

                Вельмишановні члени Ротарі-клубів!

                Гадаю, ви добре розумієте, наскільки я зворушений вашою відзнакою. Тому передусім складаю свої найщирші подяки Капітулі президентів, а також усім, хто так чи інакше долучився до їхнього рішення. В моєму віці, коли передо мною вже значно менше, ніж поза мною, щораз важливіше стає, озираючись на своє життя, знайти підтвердження того, що тобі вдалося зробити щось добре. Ваша відзнака дає мені надію, що це справді так. Сердечно дякую вам за це!

                Відзнака Ротарі-клубу є для мене особливо  почесною, оскільки сам клуб заснований з почуттям високої місії людини перед суспільством. Сам Пол Гарріс і високі достойники, які стали окрасою Ротарі-клубу, були людьми високої проби – на людях такого калібру тримається людська цивілізація. Бо в основі місії Ротарі лежить місія служіння, яка черпає свою силу і натхнення з відомої заповіді Христа: «Хто з-між вас хоче стати великим, хай буде вам слугою» (Мр.10:43).

                Я радий, що в Україні ця місія служіння знайшла своїх послідовників, і як громадянин України я вдячний вам, що вплітаєте двоколірні стрічки нашого прапора в тугий вузол міжнародної солідарності ротарійців. Сьогодні я сердечно вітаю усіх вас зі 115-річницею заснування вашої організації і бажаю вам і далі живити велику віру в потрібність милосердя і людської взаємодопомоги, а також зміцнювати свої сили для подальшого здійснення своєї місії.

                А вона в Україні ох як потрібна. Бо міняються епохи і президенти, але не міняється виснажливе змагання за Україну поміж людьми високих принципів і людьми низької користі. Духовної енергії українських Майданів виявилося замало, щоб остаточно вирвати Україну з хибної лижні. І головна проблема в тому, що ми вміємо боротися за базові цінності людської цивілізації, але все ще мало тих, хто може й жити відповідно до них.

                Тому Україна відчайдушно потребує людей, які покладуть в основу свого життя принцип Service above self – «Служіння понад себе». Не всі з них будуть членами Ротарі-клубів, але всі покликані стати тією «критичною масою» пасіонаріїв, які очистять нашу землю від скверни й повернуть їй софійний дух мудрості, жертовності й чистоти.

                Дякую вам, що своєю діяльністю ви той час наближаєте.

Друкується на веб-сторінці Ротарі клубу Львів-Леополіс  з дозволу Мирослава Мариновича #MyroslavMarynovych

Прочитано 1807 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!