Ротарійська Маланка 2020 разом з «Львів-Леополіс»

Вже стало доброю традицією зустрічати «Старий Новий Рік», обходити свято Маланки в тісному і щирому ротарійському колі. От і цьогоріч  «Гуцульська гражда» на Володимира Великого стала місцем веселої забави та різдвяної коляди для ротарійців клубів Львова, гостей, зокрема, з Туреччини та Польщі. Найбільш численною була «делегація» з польського Ротарі Клубу «Замость», гості  дуже потішили товариство своїм художнім виступом.

Як вже заведено, ротарійці РК «Львів-Леополіс» постаралися приготувати цікаві гумористичні інтермедії з клубного життя під чуйним керівництвом наших вже таких «маститих» режисерів та сценаристів як Галина Портах та Михайло Ерстенюк, з залученням членів клубу та їх дружин (Галі, Роми, Наталі, Люби, Галі, Оленки), а наш Президент Ярослав Портухай, крім функцій офіційної особи, відзначився хореографічною постановкою козацького танцю (козаками були: сам Портухай, Гайовишин, Кондрацький, Буга). Глядачі нас не дуже критикували і довго аплодували.

Вечір супроводжувався різдвяними колядами, танцями, виступами дітей, фольклорного ансамблю «Джерело»; справжньою родзинкою став виступ оркестру духових інструментів Львівської духовної семінарії. Затамувавши подих, слухали коляди у виконанні октету «Орфей».

Прочитано 1803 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!