END POLIO NOW

Щороку 24 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Дата події була приурочена до дня народження Джонаса Солка – американського епідеміолога та вірусолога, що протягом 1952–1955 років розробив інактивовану вакцину проти поліомієліту.

Джонас Едвард Солк - та людина, якій зобов'язані життям сотні тисяч дітей в усьому світі. Божевільний вчений, фанатик, який винайшов першу в світі вакцину від поліомієліту, настільки вірив у свою справу, що прищепив експериментальною вакциною і себе, і трьох своїх дітей. Він вірив і переміг! Дав шанс людству перемогти одну з найстрашніших дитячих хвороб-ПОЛІОМІЄЛІТ.

24 жовтня відзначається у світі як день боротьби з поліомієлітом.

Головною гуманітарною програмою Ротарі є End Polio Now (https://www.endpolio.org/ | Фонд Polio Plus), метою якої є остаточне викорінення поліомієліту у світі. З початку роботи всесвітньої ініціативи Ротарі та партнерів (ВООЗ, ЮНІСЕФ, Фонд Білла і Мелінди Гейтс та CDC Центр по контролю і профілактиці захворювань США), GLOBAL POLIO ERADICATION INITIATIVE (http://polioeradication.org/), з 1988 року, поліомієліт був викорінений практично у всьому світі завдяки всеосяжній вакцинації дітей.

Урочисто, в присутності гостей з інших ротарі клубів, ця вагома дата відзначалася теж і у РК "Львів-Леополіс".

Прочитано 167 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається