Гуманітарна допомога Сходові України

Уже майже рік, від початку запровадження АТО практично всі наші зусилля спрямовані на програму, яка в нас називається "Допомога у вирішенні гуманітарних питань, пов'язаних з подіями на Сході України". Діапазон цієї програми дуже широкий, він охоплює продукти харчування, ліки та кровоспинні препарати, одяг та взуття, засоби гігієни, пічки, бойлери, генератори, захисне військове спорядження (бронежилети, каски, тактичні окуляри, обмундирування, тепловізори, оптику, позашляховики, безпілотник) та навіть доставку бойової техніки, спорядження загальновійськового та спеціального призначення на суму понад $80 000.

Принцип нашої роботи: - доставка допомоги "з рук в руки" як до підрозділів, так і до конкретних бійців, навіть на крайніх блок-постах.

Серед наших друзів: 80 аеромобільна бригада, 24 механізована бригада, 128 гірсько-піхотна бригада, батальйони "Айдар", "Азов", "ОУН" "СІЧ" та ін.

Отримавши листа від президента РК Слов’янська Сергія Пустовіта, рішенням засідання РК Львів-Леополіс від 11.02.15р., Паст Президент Олег Гайовишин 13 лютого 2015 року доставив для біженців до Слов’янська теплий одяг, речі першої необхідності, зокрема, засоби гігієни, основні продукти харчування, серед яких були свіжий хліб, м’ясні консерви, крупи, а також дитяче харчування та іграшки, загальною вартістю близько 8000 гривень. Ротарійцям м. Слов’янська було передано речі та продукти, що за своїм обсягом складали одну третю обсягу всього вантажу, який вміщався в кузові автомобіля Форд-Транзит. Автомобіль курсував у зону АТО вже 12-тий раз, цього разу - до Дебальцево. На засіданні нашого клубу Олег Гайовишин поділився подробицями своїх поїздок, деякі з них – дуже драматичні. Суворі реалії антитерористичної операції можна побачити на знимках.

Прочитано 2229 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!