Ротарійська коляда

Вчора, 8 січня відбулась Ротарійська коляда, яку ми почали з затишного помешкання Юрія та Ніни Жуків за святковим столом зі смаколиками та заморськими напоями, віншуванням та колядками.

Далі повели козу в затишний мистецький салон Тараса Возняка, в товариство львівського бомонду та вертепу з Кіровоградщини, з танцями, колядками, оглядинами філософських картин та строгої геральдики.

Продовжили коляду з онуками, невістками за святковим столом трьох поколінь родини Романівих – хто з Гамерики, хто з Київщини та Львова - в Зеника та Наталки. Вдалось потримати за ручку наймолодшого учасника ротарійської коляди Захара. Позитивний настрій бив через край, колядки в упівголоса та віншування.

Нетерпляче до пізньої години чекав на коляду за різдвянім столом наш наймолодший побратим Михайло Буга з дружиною Оксаною, і закрутилось завертілось: - колядки, віншування, тости – щоб велось та примножувалось, щоб цвіло і пахло щоб хотілось та моглось. Здавалось що вже, ні їсти, ні пити навіть сидіти сил бракує - та коли Оксана подала кров’янку – відкрилось якесь дивне потаємне дихання.

На Різдвяній коляді нас було:

· Возняк Тарас - 1
· Гаук Андрій - 3
· Зарічний Михайло - 1
· Косенко Юрко - 2
· Кулинич Мирослав – 1
· Одрехівський Володимир - 2
· Романів Зеновій – 5
· Смук Ростик – 1

· Всього === 16

Гарні враження залишаться надовго, маю надію, що нам вдалось і побавитись і побавити, що зігрів серце і душу всім, хто не був з нами, що спогади нас будуть тішити до наступного Різдва.

Прочитано 1618 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!