Paul Harris Fellow для Ростислава Смука

Перед Новим роком відбулася важлива подія не лише для нашого клубу, а й для всіх львівських ротарійців: почесної відзнаки Paul Harris Fellow удостоївся Ростислав Смук, чартерний член і Паст-Президент РК "Львів-Леополіс".

Стоячи біля основ нашого клубу, Ростислав закладав у клубну діяльність ті принципи, яких і зараз ми всі дотримуємося. У тому, що клуб за довгу історію набув свої неповторні риси, - чимала Ростиславова заслуга.

Ростислав Смук є відомим підприємцем, генеральним директором "Спаринг-Віст Центру". З повагою він відгукується про свою alma mater - Львівську політехніку. Також і Політехніка пишається такими випускниками як Ростислав Смук.

"Служіння понад власне Я" є для Ростислава фундаментальною компонентою його життєвої філософії. Він швидко відгукується на життєві проблеми, причому дуже часто з притаманною йому енергією зразу вносить необхідний конструктив і пропозиції для знаходження розв'язку. Практично немає жодної клубної справи, до виконання якої Ростислав Смук не був би причетний.

Вражає також Ростиславова багатогранність: попри свою зайнятість він дружить зі спортом, багато читає, є тонким знавцем музики.

Серед численних Ростиславових відзнак згадаю тут лише почесне звання "Заслуженого винахідника України". Символічно, що до державних та інших нагород Ростислава Смука додалася тепер і ротарійська - почесне звання Paul Harris Fellow.

Прочитано 1412 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!