Наше довкілля – чисте довкілля

Василина Благодир Субота, 27 квітня 2013;

Сьогодні ми все частіше чуємо слова “екологія”, “забруднення навколишнього середовища”, “забруднене довкілля”… Ми вже стали звикати до цих слів і продовжуємо свою бездіяльність... Тому мені дуже приємно було побувати на такому організованому заході на тему «Наше довкілля – чисте довкілля», організованому за підтримкою РК «Львів - Леополіс», який був проведений у Яворівському НПП.

У екологічному заході брали участь школярі Яворівського району, а також вихованці Львівського центру піклування про дітей, які були підготовлені на вищому рівні, презентували свої підготовлені сценки, вірші, пісні, плакати… Розмовляли про те, як ми можемо допомогти навколишньому середовищі, з чого треба почати свої дії, як організувати роботу, щоб зберегти надбання природи у даному мікрорайоні. Дійшли висновку, що задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій кожен з нас проживає. Саме такі думки, які актуальні в наш час, і спонукали організувати таку природоохоронну акцію.

В долі природи – наша доля, і ми повинні зробити все для того, щоб використати останній шанс і допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя в наступних поколіннях.

Ми  всі  дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. Але треба кожному почати з себе, душею відчути єдність з природою: бути обережним в лісі, щоб не зламати гілку, бо дереву боляче, воно живе; не залишати після себе сміття, бо землі боляче переносити таку неповагу до себе (скло, пляшки не перегнивають і залишаються виразки на тілі землі); обережно поводитись з вогнем, бо він може знищити цілі лісові масиви, поля. Людина виділяється від природи своїм розумом, щирим серцем.

Назавжди запам’ятався, і залишиться в моєму серці вислів п.Олега Гайовишина: «Бог – прощає завжди, Людина – інколи, Природа - ніколи». Тож збережемо кожне гніздечко, не дозволяймо вбивати птахів і тварин, не винищуймо рибу. Станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам'ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

Прочитано 3107 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!