Свято Миколая в палаці ім.Хоткевича

«Ми це зробили», - говоримо ми, підсумовуючи добре зроблену справу.

Ці слова неодноразово спадали на думку 22 грудня, коли на чолі з нашим Президентом Олесем Гайовишиним в товаристві Славка Портухая та Ігора Кондрацького я побував на святі Миколая в нашого друга Ігора Мартиненка в палаці культури імені Гната Хоткевича. Згадалось дитинство, колити розриваєшся між спортивною секцією чи гуртком, зайнятися музикою, танцями, малювати чи ганяти футбол.

Це було щось. Дві години переповнений зал (понад 600 осіб), затамувавши подих, дивився виставу “Зоряний хлопчик” зразкового театру – студії “Під мостом” (керівник Валерій Мостовенко), а затим неодноразово переривав оплесками виступи зразкового ансамблю естрадного танцю “Данс клуб” (керівник Тетяна Польцева) та зразкового ансамблю танцю “Квіти України” (керівник Ірина Колеснікова). Не одне “Браво” почули вихованці зразкового вокального ансамблю «Намисто (керівник Марія Сергійчук) та “Подих весни” (керівник Анна Кривута).

Море щасливих дитячих облич та гордість щасливих батьків. Святий Миколай всіх привітав та обігрів. Приємно, що в цей непростий час ці люди віддають душу, час нашим дітям. І найприємніше, що на чолі цих людей стоїть наш побратим, якого ми давно знаємо, але рідко даємо собі звіт, чим він займається. Ігор Мартиненко робить майбутнє. Ротарієць, захоплена людина, яка як і багато хто з наших побратимів-ротарійців може сказати: “Я це зробив”. Аплодуємо, Ігоре.

Прочитано 1292 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається