Не нарікайте…

 

12.12.12. Саме в такий день календаря випало леополійцям провести «виїзне» засідання клубу в Театральному центрі "СЛОВО І ГОЛОС" під керівництвом Лауреата національної премії імені Тараса Шевченка Наталки Половинки.

Чистий напівкруглий зал з театральними софітами під високими стелями, звиклі крісла, екран, проектор, троє одержимих акторів,  двадцять троє леополійцій та плюс напружена тиша. Наталка Половинка своїм неповторним тембром голосу оголошує тему зустрічі "Дні української культури в Україні. Одосія Плитка-Сорохан. Позиція".

Можливо хтось очікував від митців якогось театрального дійства, можливо хтось хотів в черговий раз насолодитись заворожуючим Наталчиним співом. А нам пропонують "Дні української культури в Україні". Чи не провокативна тема? Ні. Особливо сьогодні вона актуальна. Але ще несподіванішою темою виявилося інтерв’ю Наталки Половинки з Одосією Сорохан, духовно дуже сильною жінкою. Не беруся переповідати саму розповідь старенької пані Одосії, але мушу наголосити, що вона вражаюча, сильна, прониклива. Ця жінка ніколи не мирилася з дійсністю, вона завжди боролася за світло. Вона не хотіла бути в клітці, хоч доля завела її до тюремної камери в далекім Сибіру, та не зломила…

ОДОСІЯ бореться та молиться і сьогодні за нас, за чисте прийдешнє. Для неї УКРАЇНА – це сенс її життя, сенс життя її покоління. Вона переконана, що це сенс життя нас нинішніх і наших дітей. Уже дуже маленька жінка твердо залишає нам свій потужний рецепт на сьогоднішнє життя - «Не НАРІКАЙТЕ»

Прочитано 1245 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається