Шаховий ротарійський турнір одночасної гри з Гросмейстером Олегом Романишиним

«Шахи – надзвичайно жорстока гра…!», підходячи від однієї до іншої шахової комбінації, в заздалегідь передбачених умовах дружнього турніру одночасної гри з 28 учасників, промовисто констатував Гросмейстер Міжнародного класу наш високоповажний львів’янин Олег Романишин. Хто з пересічних змагунів вмовив би визнаного світового майстра шахової гри приділити декілька годин для розіграшу ендшпілю? Уможливив це 15 листопада цьогорічний Президент Ротарі Клубу «Львів» - Богдан Демчина, який переконав гросмейстера заграти з ротарійцями Львова для доброчинності.

Найактивнішими учасниками дійства були ротарійці з РК «Львів-Леополіс», які окрім своїх одноклубників запросили і п’ять незрячих майстрів шахового мистецтва.  Вони достойно доказали  свою майстерність, загравши дві партії у нічию. Таким успіхом міг потішитися ще тільки один із заявлених учасників. Всі решта 25 ентузіастів з приємністю могли засвідчити: - «Я грав в шахи з самим Олегом Романишиним».

Хотілося б, щоб гра з відомими гросмейстерами стала традицією. А підготовка до спортивних зустрічей стимулювалася повсякденною потребою у фінальному акорді – творити разом доброчинність.

Прочитано 1036 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається