Осінній Леополійський бал 2012

Цього року Леополійський бал, який (здається) має стати традиційним, відбувся рівно на тиждень швидше ніж минулого року – але у листопаді. Тому у кулуарних розмовах на БАЛУ звучала з великою переконливістю версія: «Леополійський бал» має стати нашим Великим Осіннім Святом, яке доповнить «Зимову Маланку», «Весняно-Квітневе Народження РК Леополіс» і «Літню (не у значенні підстаркувату, а мудру і дозрілу!) Передачу Президентських Повноважень».

Леополійський бал – це одночасно і чергова річниця ІНІЦІАТИВИ заснування РК «Львів-Леополіс» (06.11.1997), це й офіційне проголошення на суботньому Балу чергового Леополійського Названого Президента – того ДОСТОЙНИКА, якого було лише декілька днів тому обрано на РАДІ ПАСТПРЕЗИДЕНТІВ ЛЕОПОЛІСА. Тобто особи, яка через 555 днів перейме у свої руки Правління усіма “ВІП’ами”, які й творять НАШ Клуб ROTARY.

У англійській мові абревіатура VIP з’явилася перед Другою Світовою війною. Тоді в англійських авіалініях для керівників держави та інших пасажирів високого рангу передбачалися особливі заходи безпеки польотів. Згодом термін VIP почали використовувати не лише як інструкцію до посиленої охорони, але й своєрідний код для підкреслення соціального статусу та суспільного авторитету особи.

В Україну термін В.І.П. прийшов разом із набуттям нашою державою Незалежності. Однак, дещо іронічно-глузливий відтінок у цій абревіатурі нам чомусь? – (може це пов’язане з проявом демократизму в українській спільноті на генному рівні, а може з недолугістю так званих «ЕЛІТ»?) – майже завжди вчувається. А ось у рекламних цілях абревіатура V.I.P. – діє майже безвідмовно!

Коли я зайшов на сайт групи “Blues Market”, то одразу ж побачив посилання на web-сторінку vip-carnaval.com.ua. Можливо, свої враження від Другого Леополійського Балу я б у якийсь інший спосіб висвітлював, якби дві третини Нашого Клубу не обрали цього вечора більш прозаїчні заняття ніж балюнок і тому – нажаль – опинилися поза життям «Леополіса». А ось щоб і вони могли відчути бодай частку тих шалених емоцій і розкоші спілкування зі справді високим розважальним мистецтвом – пропоную зайти на цю сторінку і переслухати:

Кавер – Група "Blues Market".

Blues Marketвиправдав усі рекламні трюки порталу. Це була музика справді Вельми Іменитих Персон, музика заграна Іменитими музикантами, які вміють шанувати і себе, і музику, і Шанованих Персон, які з насолодою слухали справжніх майстрів своєї справи і самовіддано витанцьовували під їх ритми. Було обрано кращу пару танцюристів. Ними стали:

Ростислав Смук й Ольга Одрехівська.

Якщо Оля перемогла у запеклій боротьбі, то Ростик був поза конкуренцією. Він і справді був найкращим танцюристом, а не лише ініціатором і організатором (вже другий рік поспіль!) нашого Леополійського балу. Звичайно ж йому допомагали друзі – Діючий і Чатерний Президенти. Останній (здається) запровадив нову Клубну традицію: вручення книжок про справи і звершення РК «Львів – Леополіс», які видає наш Нестор друкарства Зіновій Романів.

Якщо у жовтні 2010 року в час святкування 12 річниці Чартеру Нашого РК і 75-річчя Ротарі у Львові це була «Ротарі-книга Леополіса», а у 2011 – Книжка про Книжку, або «SPAM», то тепер у 2012 році, коли наш Клубний сайт вже досяг цифри у 12345 відвідання (зауважте: це лишень українською мовою! бо перекладні сторінки все ще залишаються у планах на близьке майбуття!) кожен із присутніх на Леополійському балу отримав книжку

«Website без Internet’у».

VIP’и, як я вже на цьому наголошував, тим і відрізняються від осіб посполитих, що про їх безпеку і комфорт турбуються. Одним із тих, хто завжди турбується, щоб кожна мить життя Нашого Клубу залишилася для історії є наш Друг Мирослав Кулинич. Але ось настав час, коли Надважливу подію у житті Мирослава довелося увіковічнити його дружині. Цей момент вже став історією. Президент 2012 – 2013 Олег Гайовишин проголосив:

«Президентом NOMINI – обрано Мирослава Кулинича».

 

(фотографії Мирослава Кулинича)

Прочитано 1818 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Останні новини

06 бер. 2020 р.

115 річниця Ротарі!