Роки життя РК «Львів-Леополіс» очима його президентів

2005–2006 рр. Президент РІ Карл Вільгельм Стенхаммер: «Служіння понад власне Я»

Президент Ротарі-клубу «Львів – Леополіс» 2005–2006 рр. Ігор ПАНЬОНКО
  • Проект створення комп’ютерного класу на базі Бориславської спеціалізованої школи для дітей-інвалідів, хворих на ДЦП (дитячий церебральний параліч). Вартість проекту – 20 000 доларів США. За рахунок цих коштів закуплено і встановлено в школі-інтернаті необхідне обладнання для комп’ютерного класу на 10 місць. Це дозволить застосувати новий підхід до тренування рухів при ДЦП через поєднання заняття лікувальною фізкультурою з комп’ютерними іграми. Тренуючи певний рух, дитина одночасно грає в захоплюючу комп’ютерну гру.
  • Уперше четверо ротарійців Клубу: Ігор Паньонко – Президент Клубу, Ростислав Смук – Паст-Президент Клубу, Юрій Тітовець – секретар Клубу і Андрій ґаук – Президент-Елект Клубу брали участь у 97-й Конвенції Ротарі Інтернешнл, яка проходила вперше у двох містах – Копенгагені (Данія) і Мальме (Швеція). Звідси і гасло Конвенції «Єднаємо світ».
  • Четверо мушкетерів Клубу у складі 14 807 учасників вислухали виступи запрошених спікерів та ротарійських лідерів, відвідали сесії Конвенції, на яких обговорювали різноманітні перспективи розвитку Ротарі, мали зустрічі з ротарійцями Данії, Швеції, Індії, Росії та інших держав, отримали незабутні враження від причетності до духу єдиного ротарійського товариства. Справді: Конвенція РІ вкладає суть Ротарі в серце кожного ротарійця.
Прочитано 1118 разів
Детальніше в цій категорії: « 2004-2005 2006-2007 »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Наша атрибутика

Наші ротарійські пісні

Пісня про
Львів-Леополіс
сл. і муз.
Михайло Зарічний

Пісня
Ротарі
сл. і муз.
Леся Горова