Роки життя РК «Львів-Леополіс» очима його президентів

2004–2005 рр. Президент РІ Ґлен Е. Естесс: «Святкуйте Ротарі»

Президент РК «Львів-Леополіс» 2004–2005 рр. Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ

Гасло моєї каденції: РОТАРІ – КУЛЬТУРА – ПОСТУП
У моїй каденції найбільше уваги було надано розвиткові ротарійської співпраці
між нашим Клубом і РК Франції та Швейцарії на благо львівської громади

 • Спільно з Франко-Українською асоціацією «ВЕСНА» (Президент Уляна Чайківська) і французькими клубами «Зонта» РК «Львів – Леополіс» запровадив Програму «Допомога ДИТЯЧИМ ЛІКАРНЯМ ЛЬВОВА» (10 000 євро).
 • «УКРАЇНА 2004» – спільний із кількома РК Франції та Паризькою асоціацією «Руки, простягнуті над Україною» (Президент Жак Петрусенко) Проект гуманітарної допомоги Львівській обласній дитячій лікарні і Львівській лікарні № 8 (на 13 500 євро).
 • Особливу увагу було спрямовано на допомогу Винниківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату для дітей із малими і затухаючими формами туберкульозу та зі зниженим зором:
  • спільно з іншими РК Львова у 2005 році до 100-річчя Ротарі Інтернейшн було успішно встановлено апарат для фізіотерапії «МІТ-11» (5 800 грн) та стоматологічну установка «САТВА ПОРТА» (4 700 грн).
  • спільно з Франко-Українською асоціацією «ЗІРКА» з міста Гапа (Президент Діана Міллєр) встановлено медичну апаратуру (2 000 євро).
  • спільно з РК «Базель» (Швейцарія) реалізовано програму «Вітаміни» (800 євро).
 • У грудні 2004 року наш Клуб фінансово підтримав Міський палац культури ім. Г. Хоткевича до його 60-річчя. У квітні 2005 року РК «Леополіс» підтримав проведення VIІ Рекреаційних ігор для осіб з ураженням спинного мозку.
 • З моєї ініціативи з липня 2004 року ми започаткували програму «МОЯ ПРОФЕСІЯ», де кожному членові Клубу було запропоновано не просто розповісти про себе, а представити свою професію. Також було запроваджено програму «ПІЗНАЙ СВІЙ КРАЙ» (поїздки в Унів, Свірж…).
 • Усі події і справи нашого Клубу зафіксовані у 12-ти “ВІСНИКАХ РК «ЛЬВІВ – ЛЕОПОЛІС»”.
Прочитано 1155 разів
Детальніше в цій категорії: « 2003-2004 2005-2006 »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Наша атрибутика

Наші ротарійські пісні

Пісня про
Львів-Леополіс
сл. і муз.
Михайло Зарічний

Пісня
Ротарі
сл. і муз.
Леся Горова