Роки життя РК «Львів-Леополіс» очима його президентів

2001–2002 рр. Президент РІ Річард Деніел Кінґ: «Людство – це наша турбота»

Президент РК «Львів-Леополіс» 2001–2002 рр. Юрій КОСЕНКО
  • Перші кошти на рахунку Клубу за перший виграний 3-Н ґрант Ротарі Інтернешинал по створеню мобільної ультрозвукової дитячої клініки за сприяння Юрка Іваніва.
  • Комп’ютеризація шкіл. За підтримки Ротарі-клубу «Легіґтон», Пенсильванія (США), Товариства Кобзар (США), українських благодійних організацій та нашого Клубу в Україну було доставлено близько 50 комп’ютерів. Три з них було передано Львівській ССШ № 28 Президентом РК «Львів – Леополіс» Юрієм Косенком та членом РК «Львів – Центр» Орестом Чебеняком.
  • Запроваджено Клубні ротарійські стипендії для кращих учнів спеціалізованих львівських шкіл ССШ № 8 (з поглибленим вивченням німецької мови) та ССШ № 69 (з поглибленим вивченням французької мови). Перша поїздка стипендіантки до Франції за спонсорства українських та французьких ротарійців.
  • У день Святого Миколая наш Президент Клубу Юрій Косенко подарував музичний центр редакції музичних програм для молоді та юнацтва ЛТБ, а наші ротарійці Ігор Серкез і Богдан Матіяшек роздавали різдвяні подарунки дітям спеціалізованої школи-інтернату № 1 з вадами серця та політв’язням.
  • Наш Президент Клубу Юрій Косенко спонсорував поїздку львівського Ротаракту на Конференцію у Варшаву.
  • Ротарійці підтримують медицину, культуру і звичайно спорт не так часто, можливо, як того хотілось би. У зв’язку з цим приємно відзначити, що наш ротарієць Василь Попович узяв на себе турботу за футбольний клуб із сонячного Закарпаття. Саме завдяки його зусиллям футболісти команди отримали чудову спортивну форму, комплект м’ячів та фінансову підтримку.
  • Спонсорська допомога наших ротарійців Зіновія Романіва, Ігоря Мартиненка, Юрія Косенка дозволила Тарасові Барану з успіхом провести
    6-й Міжнародний конґрес цимбалістів, пропагуючи культурні та музично-виконавські досягнення виконавців різних країн.
Прочитано 1211 разів
Детальніше в цій категорії: « 2000-2001 2002-2003 »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Наша атрибутика

Наші ротарійські пісні

Пісня про
Львів-Леополіс
сл. і муз.
Михайло Зарічний

Пісня
Ротарі
сл. і муз.
Леся Горова