Роки життя РК «Львів-Леополіс» очима його президентів

Чартерний Президент РК «Львів-Леополіс» Богдан КОТЮК

Функції Президента Клубу «Леополіс» мені довелося виконувати 32 місяці – а це лише трохи не дотягує до трьох років. Тому й розділити своє президентство змушений на три частини.

 1998–1999 рр. Президент РІ Джеймс Л. Лейсі: «Йди за своєю ротарійською мрією»

  • Перша повноцінна Президентська каденція. Наслідуючи приклад Ротарі-клубу № 1 Чикаґо, який своєю першою ротарійською акцією мав ремонт міської вбиральні біля Ратуші, ми теж своєю першою клубною програмою вважаємо ремонт туалету в Італійському подвір’ї Палацу Корнякта, що біля міської Ратуші.
  • Основною клубною програмою стала «Реставрація». Об’єктами реставрації були твори декоративно-прикладного мистецтва та меблі з фондів Львівського історичного музею.
  • Члени Клубу взяли патронат над діяльністю Інтеракту «Леополіс». Кожної неділі проводились культурно-навчальні заходи, у програмі яких було ознайомлення наших інтерактівців із найрізноманітнішими сферами діяльності людини – від патанатомічного музею до механіки сцени Оперного театру. Цими щонедільними заняттями опікувалися різні леополійці. Заняття разом з екскурсіями та мандрівками допомогли в гуртуванні інтерактівців у дружній колектив.
Прочитано 1285 разів
Детальніше в цій категорії: « 1997-1998 1999-2000 »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Наша атрибутика

Наші ротарійські пісні

Пісня про
Львів-Леополіс
сл. і муз.
Михайло Зарічний

Пісня
Ротарі
сл. і муз.
Леся Горова