Роки життя РК «Львів-Леополіс» очима його президентів

Чартерний Президент РК «Львів-Леополіс» Богдан КОТЮК

Функції Президента Клубу «Леополіс» мені довелося виконувати 32 місяці – а це лише трохи не дотягує до трьох років. Тому й розділити своє президентство змушений на три частини.

 1997–1998 рр. Президент Ротарі Інтернешнл Ґлен В. Кінросс: «Представ ротарійські турботи»

  • Ротарі-клуб із назвою «Львів – Леополіс» уперше зібрався як Ініціативна група 06.11.1997 саме в Королівській трапезній Палацу Корнякта. Нас було ще небагато – тому ми змогли розташуватись на кріслах і дивані епохи Людовика XVII. За тим самим столом, який пізніше разом із усім комплектом меблів став предметом нашої Клубної програми «Реставрація».
  • Наступною віхою в моєму президентстві була дата 28.04.1998, коли в Черкасах (за сприяння Ростислава Смука, який потім став наступним Президентом) 26 імен новоспечених ротарійців Клубу «Львів – Леополіс» разом із нашими вступними внесками було передано Губернатору Зони 14 Клоду Ложелю. Ця дата і була зафіксована в Цюріху як момент нашої клубної реєстрації. Львівський РК «Леополіс» було зареєстровано під номером 51067.
  • Завершення свого першого Ротарійського року «Леополіс» ознаменував загальноклубною поїздкою до Франції, де нас приймала Уляна Чайківська – наш незмінний Почесний член Клубу. Тоді в Парижі ми нав’язали перші партнерські стосунки з RC «d’Enghien», а на зворотному шляху 21–22 червня нас приймали наші найактивніші партнери RC «Erfurt».
  • А остаточно згуртуватися у Клуб нам допомогли наші діти, які ще встигли в останній день цієї неповноцінної каденції 30.06.1998 створити перший не лише а нашій ZONE 14, а й в усій Східній Європі Інтеракт-клуб «Леополіс». Він об’єднав спільним бажанням бути корисними громаді 27 дітей наших леополійців, членів РК «Львів» та інших наших друзів.
Прочитано 1152 разів
Детальніше в цій категорії: 1998-1999 »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Наша атрибутика

Наші ротарійські пісні

Пісня про
Львів-Леополіс
сл. і муз.
Михайло Зарічний

Пісня
Ротарі
сл. і муз.
Леся Горова